Remont naszego Dachu i nie tylko

Ostatnio zbyt wiele się nie działo na naszym blogu ponieważ przeprowadziliśmy dość spory remont domu. Od kupna minęło już kilka lat, a w trakcie zakupu domu w Rzeszowie, wiedzieliśmy, że niedługo będzie potrzebował gruntownego remontu. Obecnie znaleźliśmy sporo czasu, który mogliśmy poświęcić na ten remont, oraz uzbieraliśmy odpowiednie fundusze, tak więc postanowiliśmy go wykonać.

Co remontowaliśmy?

  1. Wymiana dachu – został całkowicie przerobiony, na bardziej nowoczesny. Poddasze zostanie zagospodarowane przez nasze dzieci, a także w wolnych 2 pokojach będzie pokój gier oraz garderoba.
  2. Wymiana okien. Okna były dość stare, a planujemy także wykonanie ocieplenia na domu, więc bez sensu jest wymieniać okna za jakiś czas i poprawiać kolor na domu, ponieważ wymiana okien wiąże się z dość sporymi uszkodzeniami.
  3. Ocieplenie domu – dom nie posiadał ocieplenia. Także postanowiliśmy je wykonać.
  4. Na koniec zaplanowaliśmy wykonanie kostki brukowej od wjazdu do garażu, oraz niewielki chodnik od drogi do schodów.

Remont wykonywany został w Rzeszowie. Firma, która dostarczyła nam materiały to firma Hydromax, która swoją siedzibę ma w Rzeszowie. Znaleźliśmy ją wybierając producenta blachy, wtedy poszukiwaliśmy w wyszukiwarce google wiele informacji na temat Plannja Rzeszów po czym trafiliśmy na stronę firmową Hydromax, która posiadała jedno z pierwszych miejsc w wynikach wyszukiwania.

Plannja Flex

Na dachu znajduje się model FLEX marki Plannja. Wszystko mamy nadzieję, że bardzo ładnie się prezentuje. U góry zdjęcie tuż przed nałożeniem koloru na ściany. Jeszcze dokładnie nie wiemy na jaki kolor mamy się zdecydować, ale mam nadzieję, że żona coś wybierze. Niedługo postaram się, jeżeli znajdę odrobinę czasu, aby opublikować więcej zdjęć z wykonanego remontu. Fachowcy zakończyli już wykańczanie pokoi na poddaszu (w środku). Wszystko wyszło im bardzo elegancko. Ekipa która przerabiała dach i kładła blachę, wyrobiła się w ciągu 10 dni ze wszystkim. Ją też znaleźliśmy w wyszukiwarce google. Jak widać jeszcze wujek google potrafi pokazać odpowiednie firmy.

Mamy nadzieję, że ten wpis Ci się spodobał. Pozdrawiamy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?