Jak łatwo i szybko zorganizować ślub i wesele?

W tym artykule postaram się odpowiedzieć na to pytanie i pomóc „błądzącym”. Zorganizować to wszystko samemu nie jest łatwo, ale jest to wykonalne. Osoby o słabym nerwach, powinni zastanowić się nad zamówieniem specjalnej firmy, która się zajmuje organizacją takich uroczystości. Taka opcja jest też idealna na osób zabieganych, dla których wygenerowanie urlopu potrzebnego na załatwianie wszystkich spraw, będzie nierealne. Dla tych bardziej zorganizowanych, których wizja organizacji tego dnia, ani trochę nie przeraża, ten artykuł będzie pomocny. Pokrótce opiszę, od jakich czynności powinniśmy zacząć. Na pierwszy ogień sprawa kluczowa, ustalenie daty z naszym księdzem. To kluczowa sprawa, której załatwienie posunie nas do przodu. Kolejne to podliczenie liczby gości weselnych i rozpoczęcie poszukiwań sali weselnej. Od wielkości wesela zależy, jak dużej sali potrzebujemy. Nie warto się ociągać w tej kwestii, gdyż na dom weselny możemy czekać nawet 3 lata. Dobrze by było wybrać salę z niedalekiej okolicy, przestronną, wygodną i estetycznie urządzoną. Każdy nasz gość musi się czuć komfortowo, bez problemu poruszać się.

Fotograf

Rola fotografa na naszym ślubie i weselu jest nieoceniona. Warto więc znaleźć odpowiednią osobę na to stanowisko. Najlepiej, żeby była to osoba młoda, utalentowana, kreatywna i odpowiedzialna. Poszukiwania rozpocznijmy od wpisania w wyszukiwarce Google frazy „fotografia ślubna„. Otrzymamy gotową wiedzę, linki, adresy osób zajmujących się tym rodzajem fotografii. Wystarczy poświęcić trochę czasu i się z tymi wszystkimi wiadomościami zapoznać i dokonać wyboru. Dobrze by było, gdyby nasz fotograf pochodził z niedalekiej okolicy, zmniejszyłoby to koszty logistyczne. Zwróćmy uwagę także na cenniki poszczególnych fachowców, gdyż nie zawsze cena idzie z jakością. Nietrudno jest przepłacić za usługę i być potem niezadowolonym. Każdy chce mieć piękne pamiątki z tego jakże wyjątkowego dnia, dlatego nie powierzajmy tego zadania byle jakiej osobie. Musi być to niezwykle przemyślana decyzja. Nasze doświadczenia mówią, że przy dobrych frazach można znaleźć dość szybko odpowiedniego fotografa dla Siebie. Sami na swój ślub szukaliśmy fotografa z Kielc przy pomocy frazy fotografia ślubna Kielce udało się nam odnaleźć grupę fotografów NasDwoje.

Para tych fotografów wykonała dla nas kawał dobrej roboty, których demo możesz obejrzeć już w tym wpisie, a po więcej zdjęć możesz sięgnąć do ich portfolio poprzez link fotografia ślubna Kielce, który zamieściłam nieco wyżej.

Fotografia ślubna nad wodą

Obyś i ty znalazł w bardzo szybki sposób fotografa na swój ślub.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?