Minusy starego budownictwa

Główny Urząd Statystyczny co roku robi analizę rynku nieruchomości. W Polsce mówi się, że mieszkania są ciasne, przeludnione i w bardzo złym stanie technicznym, a przede wszystkim są bardzo drogie. Na nieszczęście dla nas potwierdzają to wszelkie badania przeprowadzone przez Główny Urząd Statystyczny. Również EUROSTAT nie stawia Polski w najlepszym świetle pod tym względem. Pod względem stanu mieszkań, jesteśmy na samym końcu w zestawieniu krajów europejskich. Gospodarka rynkowa nie stoi jednak w miejscu i wszystko powoli się poprawia. W Polsce wprowadza się nowe budownictwo, które posiada dużo wyższe standardy od starych kondygnacji. To właśnie do nich wszystko się sprowadza. W Polsce istnieje wiele bardzo starych bloków, kamienic, budynków, w które nie opłaca się już inwestować. Deweloperzy i inwestorzy boją się włożyć jakiekolwiek środki w ich remonty.  Wiedzą, że mija się to z celem, którym jest zysk. W takim przypadku wszelkie podjęte działania są po prostu nie opłacalne.

Biuro nieruchomości Przemyśl ma wiele zgłoszeń w sprawie najmu lub sprzedaży mieszkań w starym stylu, mieszczących się w zniszczonych i wypełnionych historią kamienicach. Władze Przemyśla starają się jednak dbać o takie miejsca, głównie właśnie ze względu na wydarzenia czy wielowiekowe historie, niektórych budynków. Prawdziwi koneserzy takich miejsc, właśnie ze względu na dzieje historyczne chętnie zakupią sobie takie mieszkanie, bądź zainwestują w nie trochę pieniędzy i dadzą je pod wynajem. Wydadzą na nie sporo pieniędzy, ale w końcu będą mieli swój wymarzony kącik.

nieruchomosc w przemyslu

Ten artykuł ma na celu analizę ogłoszeń mieszkaniowych pod względem rodzaju budownictwa a także jakie znaczenie mają małe lokale mieszkalne. Każdy lokal różni się od siebie wielkością. W kamienicach na ten przykład, dużą popularnością cieszą się mieszkania o powierzchni 70 mkw. Apartamenty również są popularne, ale muszą mieć one większy metraż. Dopiero takie idą w ruch na rynku sprzedażowym i odnotowują to analizujące gospodarkę sprzedażową biura.

Bloki w przemyslu

Małe mieszkania także mają swoich ulubieńców. Aczkolwiek stan niektórych ma wiele do życzenia. Niska cena potrafi jednak zwabić klientów. Jednakże na rynku można spotkać także mieszkania o wysokim standardzie, dodatkowo znajdują się one również w dobrej jakości budownictwie.

Małe lokale mieszkalne w wielościach od 11,3 mkw do 40 mkw, które znajdują się blisko centrum miasta są świetną alternatywą dla osób, które pragną rozpocząć działalność gospodarczą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?