Rowerowa wycieczka do Lwowa

Turystyka rowerowa staje się coraz bardziej popularna. Najczęściej korzystają z niej młodzi ludzie, którzy mają dość ograniczony budżet. Na rowerze możemy przecież zwiedzić przeróżne miejsca i to tanim kosztem. Nie musimy przy tym wcale decydować się na zwiedzanie Polski. Jeśli tylko dysponujemy większą ilością czasu wolnego, zdecydujmy się na wycieczki do Lwowa. To miasto spokojnie zwiedzimy właśnie na rowerze.

wakacje

Musimy jednak jeszcze w domu dokładnie zaplanować sobie taki wyjazd. Najlepiej będzie, gdy zainwestujemy w podręczną, niewielką mapkę. To na niej zaznaczmy sobie po kolei punkty, w których musimy się znaleźć, aby dotrzeć do Lwowa. Dzięki temu nasza podróż na pewno przebiegnie pomyślnie. Wycieczka do Lwowa z Przemyśla będzie trwać kilka godzin, gdyż jest to około 160 km trasy. Pamiętajmy również, aby na taką wycieczkę wybrać się z drugą osobą. W grupie zawsze jest raźniej. Nasz współtowarzysz na pewno pomoże nam w razie niepomyślnych sytuacji. Zyskamy wtedy poczucie bezpieczeństwa, które umili nam całą podróż.

rail-kolej-we-lwowie

Gdy już dostaniemy się do Lwowa, będziemy mogli zacząć zwiedzać to piękne miasto. Wszystko zrobimy na swoim rowerze. Przy tym zarezerwujmy sobie jednak pokój w jednej z baz noclegowych. To tam zatrzymamy się, gdy nadejdzie wzrok. Następnie, o poranku ponownie wyruszymy w trasę. Nasze wycieczki do Lwowa nie muszą przy tym ograniczać się wyłącznie do jednego miasta. Jeśli tylko zechcemy coś zmienić, wybierzemy się do innego miejsca na Ukrainie. Za jednym razem zwiedzimy wtedy mnóstwo, ciekawych i atrakcyjnych miast.

Turystyka rowerowa może być bardzo przyjemna. Na swoim rowerze na pewno dostaniemy się do wielu miejsc. Przy tym za podróż nie zapłacimy praktycznie nic. To dlatego powinniśmy skorzystać z tej opcji, jeśli chcemy tanio zwiedzić cały świat. Warto w trakcie takiego wyjazdu zaopatrzyć się w aplikację GPS, które będzie prowadziła nas do określonego przez nas Celu. W marketach google play oraz IOS store znajdziemy wiele darmowych aplikacji tego typu.

Poniżej mała galeria zdjęć wykonanych z wycieczki rowerowej:

Kliknij na jedno z powyższych zdjęć aby je powiększyć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?