Poznaj zalety nowoczesnych stołów bankietowych

Organizujesz uroczysty bankiet i zastanawiasz się w jaki sposób prezentować przygotowane posiłki? Estetyka podania to jedna z kluczowych kwestii, nie warto jednak pomijać kolejnych, które w przypadku żywności odgrywają niebagatelną rolę. Od lat w świcie restauratorów i nie tylko krąży powiedzenie, że jemy także oczami. Biorąc pod uwagę wszystkie te wytyczne, oferujemy wyjątkową ofertę stołów bankietowych, które zachwycają swoją prostotą, funkcjonalnością oraz innowacyjnością.

Stol-Lodowy

W jaki sposób zyskujesz ze stołami marki Olsen&Berg?

Niepodważalną zaletą niniejszych stołów jest łatwość, z jaką można zachować ich higienę. Podczas gdy konkurencyjne modele zachowują ewentualne zanieczyszczenia w załamaniach i zagięciach konstrukcyjnych, stoły tej marki szybko poddają się zabiegom czyszczenia, nie pozostawiając najmniejszych śladów zabrudzenia. Co więcej, dla jeszcze lepszych efektów, poddają się czyszczeniu ciśnieniowemu, co absolutnie nie zmniejsza ich trwałości.

Ponadto stoły Olsen&Berg można łatwo i szybko złożyć. Czynność nie wymaga zespołu osób, które tracą przy tym cenny czas. Wystarczy jedna osoba, by bez problemu poradzić sobie ze złożeniem konstrukcji. Ugięcie nóg, na których opiera się blat powoduje, że składane nogi umieszcza się w dolnej części wanny lodowej. W ten sposób oszczędza się nie tylko czas, ale i przestrzeń. Dodatkowym atutem jest możliwość przechowywania przedmiotu w pozycji pionowej oraz poziomej.

Nowoczesność stołów bankietowych tego producenta polega na tym, że eksponowane produkty zachowują swoją świeżość, dzięki elementowi chłodzącemu. W jednym momencie posiłek pięknie prezentuje się na eleganckim stole oraz wyłożony nim lód zabezpiecza temperaturę. W ten sposób posiłki sprawiają wrażenie wciąż świeżych, zachowując przez dłuższy czas ten stan. Innowacyjna ekspozycja wyzwala w obserwatorach potrzebę zakupu impulsowego oraz wywiera niepowtarzalne wrażenie, pozostające w odbiorcach na długo. Przywodzi na myśl elegancję oraz niepowtarzalny powiew luksusu.

Kto może skorzystać z oferty stołów bankietowych?

Oferta stołów bankietowych skierowana jest do szerokiego grona odbiorców, którzy pragną, by produkty żywnościowe prezentowały się pięknie, a przy tym zachowywały stosowną świeżość. Do tej pory współpracowaliśmy z poniższymi podmiotami: firmami cateringowymi, hotelami, kawiarniami, punktami sprzedaży sezonowej (np.owoców, ryb), klubami, fresh pointami, restauracjami, a także sklepami spożywczymi. Szczegółowe informacje dotyczące oferty znajdują się pod poniższym linkiem: https://olsenberg.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?