Wróżka na telefon – czy to nadal opcja popularna

Blisko dwie dekady temu taka typowa wróżka na telefon, czy też telefon erotyczny były opcjami popularnymi i to głównie ze względu na to, że Internet dopiero stawał się opcją popularną, czyli alternatywa nie istniała. Wielu ludzi niepewnych przyszłości dzwoniło do takiej wróżki, po to by zapewniała te osoby o zbliżającej się miłości, o sukcesie zawodowym i o innych ciekawych perspektywach. Rzecz jasna było to wróżenie za pieniądze i na odległość i dziś wygląda to z grubsza podobnie, choć ten typ wróżenia jest tylko jedną z wielu dostępnych opcji, bo pojawiły się także wróżki automatyczne, czyli coś w rodzaju strony, która sama przepowiada przyszłość informując nas o możliwościach. Opcja tego rodzaju rzecz jasna jest dość tanią.

wrozba

Czy nadal istnieje wróżka na telefon?

Wróżka na telefon nadal istnieje i to ze względu na to, że niektórzy preferują zapewnienia, które podaje im ten ciepły kobiecy głos. Taka kobieta rozmawiająca z kimś przez telefon nie musi być wróżką, tylko kobietą wynajętą do czytania przepowiedni, czyli kimś po studiach aktorskich, kto ma predyspozycje do tej pracy. Jednym słowem osoba ta musi rozmawiać z klientem płacącym za wróżbę przez telefon z serdecznością, po to by dany klient po pewnym czasie zadzwonił jeszcze raz i jeszcze raz. Efekt tego rodzaju, czyli wzorowy przychód w skali godziny nie każdy potrafi uzyskać, choć trafia się też i tak, że jedna wróżka tworząca horoskopy i wróżąca z kart ma ciepły kobiecy głos i potrafi wyjątkowo ostrożnie i serdecznie rozmawiać z ludźmi. Ona mówi im to co chcą usłyszeć i co najistotniejsze wróżba zazwyczaj sporo mówi o możliwościach, a nie o tym jak dana osoba powinna postąpić, czyli jest to w znacznym stopniu dość zawiła psychologia, której nie można bagatelizować, bo zawodowi psychologowie analizują ludzi i ich postępowanie w bardzo podobny sposób.

wrozka-na-telefon

Nietypowy rodzaj klienta.

Niektórzy dzwonią do wróżek na telefon, tylko po to by usłyszeć ten jeden konkretny kobiecy głos. W pewnym stopniu jest to dziwna i niepokojąca praktyka, ale nie zawsze musi to oznaczać coś złego w ostatecznym rozrachunku. Mowa tu dokładnie o tym, że spotkanie takiej wróżki na telefon i klienta w świecie realnym nie musi być czymś złym, bo takie osoby mogą się doskonale zrozumieć i stać się przyjaciółmi, choć zazwyczaj unika się tego typu znajomości, bo w tego typu sprawach normą jest ten zawodowy profesjonalizm, a nie dążenie do czegoś więcej. Kluczowe znaczenie może mieć też obawa dotycząca rozchwianej psychiki konkretnego klienta, choć pomimo tego typu obaw często takie realne spotkania maja niezwykle przyjemny przebieg.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?